2018 İzmir Gösterim Programı Facebookta Paylaş Tweetle

13. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali İzmir Gösterim programı aşağıda sunulmuştur.

Programın PDF hali için tıklayınız

SALONTARİHBAŞLANGIÇ SAATİFİLMSÜRESÖYLEŞİ
İZMİR MİMARLIK MERKEZİ 02.05.2018 19.30  Bir Yeşilçam Hikayesi: İhsan Yüce (etkinlik içerisinde) 60'  
İZMİR SANAT 03.05.2018 14.00 Sen Adam Mısın? (kısa seçki) 16'  
İZMİR SANAT 03.05.2018 14.00 Abla (kısa seçki) 18'  
İZMİR SANAT 03.05.2018 14.00 3,5 Lira (kısa seçki) 17'  
İZMİR SANAT 03.05.2018 14.00 Hastabakıcı (kısa seçki) 17'  
İZMİR SANAT 03.05.2018 15.15 Elif 78'  
İZMİR SANAT 03.05.2018 17.00 Karanfil Elden Ele 45' Yönetmen: Eylem Şen
İZMİR SANAT 03.05.2018 18.30 Kvarteret Korpen / Kuzgun Çıkmazı 101'  
İZMİR SANAT 03.05.2018 20.30 İşe Yarar Bir Şey 107'  
İZMİR HALKEVİ 03.05.2018 14.00 Anarchist from Colony / Sömürge Anarşisti 126'  
İZMİR HALKEVİ 03.05.2018 16.15 Cumartesi Düşü (kısa seçki) 13'  
İZMİR HALKEVİ 03.05.2018 16.15 Sürpriz (kısa seçki) 4'  
İZMİR HALKEVİ 03.05.2018 16.15 Vahşi Zevkler (kısa seçki) 15'  
İZMİR HALKEVİ 03.05.2018 17.00 Ilha das Flores / Çiçekler Adası 13'  
İZMİR HALKEVİ 03.05.2018 17.30 İş  94'  
İZMİR HALKEVİ 03.05.2018 19.15 Aktör 30' Yönetmen: Çağatay Çelikbaş
İZMİR HALKEVİ 03.05.2018 20.30 Dünya Çocuklarından Filmler (ikili seçki) 42'  
İZMİR HALKEVİ 03.05.2018 20.30 Bangladeş'ten İş, Yaşam Hikayeleri (ikili seçki) 34'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 04.05.2018 14.00 Sirayet (kısa seçki) 15'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 04.05.2018 14.00 Abiye (kısa seçki) 16'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 04.05.2018 14.00 Savrun (kısa seçki) 16'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 04.05.2018 15.00 Fındıktan Sonra 40'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 04.05.2018 16.00 Food Coop / Gıda Kooperatifi 97'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 04.05.2018 17.45 Aşk Bitti 48'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 04.05.2018 18.45 Gacı Gibi 73'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 04.05.2018 20.00 Sarı Sıcak 85'  
İZMİR HALKEVİ 04.05.2018 14.00  A Fabrica de Nada / Hiçlik Fabrikası 177'  
İZMİR HALKEVİ 04.05.2018 17.00 Park (kısa seçki) 4'  
İZMİR HALKEVİ 04.05.2018 17.00 Biz İki Kişiyiz (kısa seçki) 9'  
İZMİR HALKEVİ 04.05.2018 17.00 Hayır (kısa seçki) 18'  
İZMİR HALKEVİ 04.05.2018 17.30 Ekmek 84' Yönetmen: Ahmet Faik Akıncı
İZMİR HALKEVİ 04.05.2018 19.45 Ah 95'  
İZMİR HALKEVİ 04.05.2018 21.15 İstanbul Makamı 70'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 05.05.2018 14.00 Bulak (kısa seçki) 21'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 05.05.2018 14.00 Eee Kurtulduk mu? (kısa seçki) 7'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 05.05.2018 14.00 Hayır (kısa seçki) 18'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 05.05.2018 14.00 Hekim (kısa seçki) 10'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 05.05.2018 15.00 Bir Yeşilçam Hikayesi: İhsan Yüce 60'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 05.05.2018 16.00 İstanbul Makamı 70'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 05.05.2018 17.15 Ai Surebo Koso / Sevdiğin Müddetçe 35'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 05.05.2018 18.00 Kaygı 94'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 05.05.2018 20.00 Daha 115'  
İZMİR HALKEVİ 05.05.2018 14.00 Kafalı (kısa seçki) 23'  
İZMİR HALKEVİ 05.05.2018 14.00 Perili İpek (kısa seçki) 5'  
İZMİR HALKEVİ 05.05.2018 14.00 Hadde (kısa seçki) 16'  
İZMİR HALKEVİ 05.05.2018 15.00 Fındıktan Sonra 40'  
İZMİR HALKEVİ 05.05.2018 16.00 Askı 65'  
İZMİR HALKEVİ 05.05.2018 17.15 Müzikli Bir Hikaye 34'  
İZMİR HALKEVİ 05.05.2018 18.00 Çıkmaz Şehir: İzmir 11' Yönetmen: Berhan Mete Arkın, Murat Yılmaz, Ecem İlkyaz ve Limontepe Mahalle Birliği temsilcileri
İZMİR HALKEVİ 05.05.2018 19.00 Uçurumun Kıyısında Türkiye 19'  
İZMİR HALKEVİ 05.05.2018 20.00 Taeksi Woonjunsa / Taksi Sürücü 137'  
KARŞIYAKA BELEDİYESİ ÇARŞI KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2018 14.00 Çıkmaz Şehir: İzmir (kısa seçki) 11'  
KARŞIYAKA BELEDİYESİ ÇARŞI KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2018 14.00 Aktör (kısa seçki) 30'  
KARŞIYAKA BELEDİYESİ ÇARŞI KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2018 14.00 İpe Koşan Çocuklar (kısa seçki) 5'  
KARŞIYAKA BELEDİYESİ ÇARŞI KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2018 14.00 128 (kısa seçki) 5'  
KARŞIYAKA BELEDİYESİ ÇARŞI KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2018 15.00 Askı 65'  
KARŞIYAKA BELEDİYESİ ÇARŞI KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2018 16.15 Dünya Çocuklarından Filmler (ikili seçki) 42'  
KARŞIYAKA BELEDİYESİ ÇARŞI KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2018 16.15 Bangladeş'ten İş, Yaşam Hikayeleri (ikili seçki) 34'  
KARŞIYAKA BELEDİYESİ ÇARŞI KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2018 18.00 Hakikatin Gücü 96'  
KARŞIYAKA BELEDİYESİ ÇARŞI KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2018 19.45 Özel Etkinlik: Ceza Odası    
KARŞIYAKA BELEDİYESİ ÇARŞI KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2018 20.30 The Acting Class / Oyuncu Sınıfı 77'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 06.05.2018 14.00 Hastabakıcı (kısa seçki) 17'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 06.05.2018 14.00 Penaber / Mülteci (kısa seçki) 3'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 06.05.2018 14.00 Yaban (kısa seçki) 9'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 06.05.2018 14.00 Bir İş Görüşmesi Hikayesi (kısa seçki) 15'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 06.05.2018 15.00 Onsuz 64'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 06.05.2018 16.15 Schiavi di Riserva / Yedek Köleler 30'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 06.05.2018 17.00 Perdesiz Sahneler 85'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 06.05.2018 18.30 The Acting Class / Oyuncu Sınıfı 77'  
FUAR GENÇLİK TİYATROSU 06.05.2018 20.00 Kalandar Soğuğu 132'  
İZMİR HALKEVİ 06.05.2018 14.00 Das Schweigen der Quandts / Quandt Ailesinin Sessizliği 90'  
İZMİR HALKEVİ 06.05.2018 16.00 Hollywood Kaçakları 100'  
İZMİR HALKEVİ 06.05.2018 18.00 Yaşar Kemal Efsanesi 113'  
İZMİR HALKEVİ 06.05.2018 20.00 İstanbul Echoes / İstanbul Yankıları 100'  
HASANAĞA BAHÇESİ (BUCA) 07.05.2018 20.00 Kibar Feyzo 91'  
HASANAĞA BAHÇESİ (BUCA) 09.05.2018 20.00 Sultan 87'  
ÇINARTEPE SAĞLIK OCAĞI KARŞI SOKAĞI 09.05.2018 20.00 Çıkmaz Şehir: İzmir (etkinlik içerisinde) 11'  
ÇINARTEPE SAĞLIK OCAĞI KARŞI SOKAĞI 09.05.2018 20.00 Kafalı (etkinlik içerisinde) 23'  
ÇİĞLİ FİRDEVS DÜĞÜN SALONU 10.05.2018 20.00 Cumartesi Düşü (etkinlik içerisinde) 13'  
ÇİĞLİ FİRDEVS DÜĞÜN SALONU 10.05.2018 20.00 Bulak (etkinlik içerisinde) 21'  
HASANAĞA BAHÇESİ (BUCA) 11.05.2018 20.00 Zübük 89'  
HATAY UĞUR MUMCU PARKI AMFİ TİYATRO 11.05.2018 20.00 Abiye (etkinlik içerisinde) 16'  
HATAY UĞUR MUMCU PARKI AMFİ TİYATRO 11.05.2018 20.00 Abla (etkinlik içerisinde) 18'  
HATAY UĞUR MUMCU PARKI AMFİ TİYATRO 11.05.2018 20.00 Hayır (etkinlik içerisinde) 18'  
ÇİĞLİ HALKEVİ 12.05.2018 16.00 Dünya Çocuklarından Filmler 42'  
URLA TOPRAK SAHNE SANAT MERKEZİ 13.05.2018 14.00 Hadde (kısa seçki) 16'  
URLA TOPRAK SAHNE SANAT MERKEZİ 13.05.2018 14.00 Ilha das Flores / Çiçekler Adası (kısa seçki) 13'  
URLA TOPRAK SAHNE SANAT MERKEZİ 13.05.2018 14.00 Perili İpek (kısa seçki) 5'  
URLA TOPRAK SAHNE SANAT MERKEZİ 13.05.2018 14.00 Savrun (kısa seçki) 16'  
URLA TOPRAK SAHNE SANAT MERKEZİ 13.05.2018 15.00 Aşk Bitti 48'  
URLA TOPRAK SAHNE SANAT MERKEZİ 13.05.2018 16.00 Uçurumun Kıyısında Türkiye 53'  
URLA TOPRAK SAHNE SANAT MERKEZİ 13.05.2018 17.00 Kvarteret Korpen / Kuzgun Çıkmazı 101'  

Facebookta Paylaş Tweetle